تاییدیه ها

شرکت بهسا پلیمر پارس با هدف ایجاد تحول در تولید آلیاژهای پلیمری مهندسی ، مستربچ ها و افزودنیهای مورد نیاز صنایع پلاستیک  و نیز پلیمرها و افزودنیهای زیست تخریب پذیر توسط جمعی از اساتید دانشگاه ، نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی پایه نهاده شد.

شرایط ویژه در تولید محصولات خاص  پلیمری اعم از تکنولوژی اختلاط و فرمولاسیون های پیشرفته مستلزم دستیابی به تکنولوژی های برتر بوده است. بر این اساس با تکیه بر تخصص داخلی و الهام از آخرین تکنولوژی های روز دنیا اولین دستگاه نیدر غیر متقارن در جهان در این شرکت طراحی و ساخته شد.

اختراع (پتنت) این تکنولوژی هم اکنون در این شرکت به ثبت رسیده و بر این مبنا شرکت بهسا پلیمر پارس به ثبت دانش بنیان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به درجه تکنولوژی های نوین توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت نایل گردیده است.

تبادل این تکنولوژی با یکی از معتبرترین شرکتهای صاحب نام کشور کره ای در زمینه تولید محصولات پلیمری منجر به همکاری تکنولوژیکی میان شرکت SANDWELL POLYTECH  کره جنوبی و بهسا پلیمر گردیده که نتیجه آن دستیابی به پیشرفته ترین فرمولاسیون های تولید آلیاژهای پلیمری و تولید محصولات مشترک در ایران گردیده است.

در راستا ی دستیابی به بالاترین سطح کیفی ، مواد اولیه به دقت از بین برترینهای دنیا گلچین شده اند که این امر منتج به دستیابی به بالاترین سطح کیفی و رسیدن به بازارهای منطقه و جهان شده است که از آن جمله میتوان به استفاده از محصولات بهسا پلیمر برای اولین باردر خطوط تولید قطعات شرکت خودرو سازی HYUNDAI   کره جنوبی اشاره نمود.

رسالت  های اجتماعی حفظ محیط زیست ، بهسا پلیمر پارس را برآن داشت تا به تحقیق و پژوهش در زمینه زیست پلیمرها و پلیمرهای تجزیه شونده توجه ویژه نماید و با  شعار “پلیمر دوستدار محیط زیست ” حرکت تکنولوژیکی به سمت جهانی عاری از زباله های پلیمری را آغاز نماید.

التزام به کیفیت ، اعتقاد به نوآوری ، تعهد به  کارآفرینی دانش محور در راستای توسعه پایدار ، ارزش افزایی برای مشتریان و فروش منتج به نتیحه برد- برد برای فروشنده و مصرف کننده  ، ارزشهای بنیادین و استراتژی این شرکت در جهت نیل به چشم اندازهای متعالی موسسین آن است .

امیدواریم در این راه همراهی شما را کنار خود به گرمی لمس کنیم .